Landing page

Kurs on-line optymalizacji snu

Popraw jakość swojego snu.

Szkoła Optymalizacji Snu to kurs on-line mający na celu przekazanie naukowej wiedzy o poprawie jakości snu, prowadzony przez ekspertów w tej dziedzinie. Moje działania obejmowały zaprojektowanie całej strony zarówno od strony wizualnej, jak i znajdujących się tam treści.

Klient

  • Mazuko

Czas realizacji

  • luty 2021

Zakres prac

  • Projekt strony internetowej
  • UX writing

Narzędzia

  • Figma

Website

  • lepiejspac.pl

Główny cel

Głównym celem strony miała być poprawa konwersji dotychczas istniejącej strony, oraz lepsze zaprojektowanie treści. Użytkownik miał dostać jasny przekaz co otrzymuje po dołączeniu do Szkoły Optymalizacji Snu.

Colors

#474D65
#292D80
#775674
#E87A74
#D2D6FA

pokazanie procesu

Projektując stronę sprzedażową kursu, oraz treści do niej, za bardzo ważny punkt uznałam pokazanie całego procesu dla użytkownika. Wypunktowałam kroki, które się zadzieją, jeśli student dołączy do Szkoły Optymalizacji Snu i dzięki, którym osiągnie zamierzony sukces. Na całej stronie starałam się wprowadzić wspólny styl graficzny, który byłby dla niej charakterystyczny i mógłby ją wyróżnić.

landing page

Strona główna musiała być jednocześnie odnośnikiem do bloga, na którym pojawiają się wpisy eksperckie od Science Teamu, jak i zachęcać do podjęcia akcji przez użytkowników (dołączenie do subskrypcji, kupno eBooka). Ponieważ Science Team był największą wartością dla projektu, już tutaj pojawiają się zajawki kto uczestniczy w projekcie.

Brand Design

Zaprojektowałam również logo dla projektu JNU w kilku wersjach.

Email

Interesuje Cię współpraca?

Napisz do mnie, a ja na pewno skontaktuję się z Tobą, żeby porozmawiać o Twoim projekcie!

3 + 4 =